2 vývěva V-i140SV Nové Chladivo R410A Opravy Klimatizací Vlákniny Model 2Pa 250W 7.2m3 / h S elektromagnetickým Ventilem

Hodnocení 

Kč3 017.55

Nový produkt

1 ks

Štítky: Vakuové Pumpy, čerpadlo čerpadlo, chladicí čerpadlo, Levné vakuové pumpy, Vysoce Kvalitní čerpadlo čerpadla, Čína chladicí čerpadlo, Dodavatelé.

2 vývěva V-i140SV nové chladivo R410A opravy klimatizací vlákniny model 2Pa 250W 7.2m3 / h s elektromagnetický ventil

1, vysoká výsledného vakua, vysoká čerpací rychlost design: dvoustupňové rotační lamelové konstrukce zlepšuje konečný vakuové a čerpací rychlost snižuje vyčerpání čerpadla.

2, unikátní konstrukce čerpadla: čerpadla, díly s celkovým designem, při použití válcového kolíku spojení mezi tělem, zlepšit spolehlivost výrobku a snadnou údržbu čerpadla.

3, nucený přívod oleje konstrukce: s vnitřní vakuové čerpadlo, které může vyrábět konstantní tlakový olej dodávaný do komory čerpadla a posuňte hřídel

Vhodné pro R410A, R407C, R134A, R22 a dalších chladiv

Jednostupňové vakuové čerpadlo nové chladivo

Model V-i140SV

Jmenovité napětí 220V ~ / 50Hz

Čerpací rychlost 7.2m3 / h

Extrémní tlak 2Pa

Výkon motoru 250W

Množství paliva 50ml

Rozměry 318X124X234mm

Hmotnost 8,0 Kg

Sání vzduchu připojovací závit 7/16 "-20UNF

Rozsah

Přeletěl série jeden, dvoustupňové rotační lamelové vývěvy se používá k utěsnění plynu kontejneru extrakce základní vakuové získat vybavení.

Vhodné pro chlazení servis (chladiva, včetně CFC, HCFC a HFC, jako R12 / R22 / R134A, atd., nová chladiva včetně R410A, R407C), tiskařské stroje, vakuové balení, analýza plynů, tepelné tvarování průmyslu čerpání operací, ale také různé typy zařízení, může být použit jako vysoce vakuové čerpadlo před použitím.

Funkce

1, vysoká výsledného vakua, vysoká čerpací rychlost design: dvoustupňové rotační lamelové konstrukce zlepšuje konečný vakuové a čerpací rychlost snižuje vyčerpání čerpadla.

2, unikátní konstrukce čerpadla: čerpadla, díly s celkovým designem, při použití válcového kolíku spojení mezi tělem, zlepšit spolehlivost výrobku a snadnou údržbu čerpadla.

3, nucený přívod oleje konstrukce: s vnitřní vakuové čerpadlo, které může vyrábět konstantní tlakový olej dodávaný do komory čerpadla a kluzná ložiska, aby bylo zajištěno, že jsou v dobrém stavu mazání a těsnění, a obří okna, nízké ropy úroveň designu, více přispívajících k použití výrobku.

4, anti-zpět oleje konstrukce: příjem port instalace vysoce kvalitní elektromagnetický ventil a vakuový stůl, když se ukazatel na nultou pozici, při práci je dokončena, systém automaticky odříznout po nakreslena; může účinně zabránit vakuové čerpadlo olej do nádoby na práci, pracovní kontejner do určité doby pro udržení vakua státu, a chránit čištění nádoby.

5, plynového balastu design: při vakuové čerpadlo, ventil plynového balastu do množství nekondenzovatelných plynů v prach kompresní komory, snížit plyn je čerpán kondenzovaných par úrovni v čerpadle.

6, dlouhá životnost filtru design: sací filtr může účinně zabránit vniknutí cizích částic do čerpadla komory, doplňkem může účinně oddělit olejová mlha z výfuku.

7, pevné a pohodlné držadlo: modelování světla elegantní kovový úchyt pro čerpadlo přístup, a zajistit spolehlivý provoz v používání, vysoce kvalitní pryž pouzdro na rukojeti může zůstat v pokojové teplotě.

8, dobrá volba materiálů: hliník die-casting, nádrž, rám, motor čerpadla shell hmotnost, kovovou spodní desku, aby se produkty více spolehlivé těsnění, kroužky a další speciální materiál, odolný vůči všem chladiva.

9, ochrana motoru: vestavěná ochrana motoru, aby se stroj běžet více bezpečné, spolehlivé

Použití Vzduchové Čerpadlo
Tlak Vysoký Tlak
Struktura Jednostupňové Čerpadlo
Paliva Diesel
Standardní nebo Nestandardní Standardní
Aplikace Vakuové Pumpy
Teorie Vakuové Pumpy
Číslo Modelu V-i140SV
Moc Elektrické
Velikost Balení 40cm x 30cm x 22cm (15.75in x 11.81in x 8.66in)
Hmotnost Balení 8.5kg (18.74lb.)
Typ Jednotky kus

Související produkty