USA/RU Doprava Zdarma 110V/220V Domácnost Potraviny Vacuum Sealer Balicí Stroj Semi-automatické Vakuové Packer Včetně 10ks Sáčků

Hodnocení 

Kč1 396.37

-45%

Kč2 565.10

Nový produkt

1 ks

Štítky: Vakuové packer, vakuové sealer balicí stroj, potravinářské vakuové, Levné vakuové packer, Vysoce Kvalitní vacuum sealer balicí stroj, Čína food vacuum Dodavatelé.

Obsah balení: 1* vakuové těsnění stroje 1* spojovací trubky 1* uživatelská příručka (anglicky) 1* start kit (20cm x 26cm tašky = 10ks ) Vysoká Kvalita + Nejlepší Služby tým + Silný poprodejní Servis Bez ohledu na to, ke které zemi jste, tak dlouho, jak budete platit, zajistíme vám zásilku k vám okamžitě. Máme řadu jazykových služeb zákazníkům. Pokud máte jakýkoliv dotaz, prosím neváhejte nás kontaktovat. Jsme značka franšízové prodejny a přímý prodej od majitele značky. Prosím, klikněte na použít sáčku Popis: Značka: ShineYe n. w.: 2.6 KG Vysoká teplota lepicí pásky: Japonsko Model: DZ-280/2SD Motor: Elektrický ventil, vakuové čerpadlo Topného drátu: Nichrom slitiny je dovezené jmenovité napětí: AC 220V Výkon: 150W opláštění materiál: Import projektu, ABS, non-toxické Jmenovitý kmitočet: 50 hz Podtlak: -0.45 bar Vzhled velikost :35*14*9 cm šířka topného drátu :4 mm Maximální šířka balení: 28cm Práce způsobem: semi-automatické a manuální integrace Jsou stále v nákupu tašku se starat o to? Jste stále v drahé, na náklady na linky tašky a starat se o to?

Vzhledem k příchodu nové vedení stroje Nechat čerstvost potravin prodloužit na 3 až 5 krát umožní koupit ceně taška na uložení 3-5 krát Vakuové sealer-vyrobeno v ShineYe ShineYe bude platit jeho největší pozornost, aby vás zachránil každý cent.

To může čerpání všech tašky jako yin a Yang tašky a anti-static bag. Nepotřebujete speciální tašky, takže se můžete rozloučit použít speciální sáček stroj. Cena tašky bude velmi nízká. Profesionální pro vás vytvořit každý cent originální zboží . Tato technologie byla použita pro patent na vynález. ShineYe personál produktu patenty.

Qingye může čerstvost potravin prodloužit na 3 až 5 krát

ShineYe Udržet svěžest, Čerstvý Život Čerstvé vedení: Zámek živin, vyhnout se vstřebávání potravy, Prodloužit doba uchování potravin. Zdravé : Snížit stupeň oxidace tuku , zabránit potravin, vlhkosti, plísní, předcházet dvě znečištění potravin.

To má 5 inovativní funkce Qingye DZ-280/2SD nechte potraviny nejen čerstvé, ale také efektivní konsolidovat potravin zdravé výživy. Hnací silou Silný "core" čerpání rychle, pro vysoké vakuum, a pokračoval udržovat -0.45 Kpa Zvuk malé, jako jsou vlákna, méně než 30% průmysl Transformátoru čistý měděný drát, odolné cívky 50 milionů test, ne chyba Elektromagnetické čerpadlo bez kontaktu, bez ložiska, životnost 8-10 let, bez údržby

Vakuové těsnění, Jednoduchá obsluha, rychlý čerpací rychlost a silný uzavírací účinek. To může být použit běžné vakuové pytle, nízké náklady, bez údržby, úsporu Energie, měď transformátor, kontinuální práce jeden den pouze 0,6 kWh Balení balení produktu jen třeba 20-30 sekund, to může být čerpána, o 150 balíčků denně.

Samostatné těsnění Pružné těsnění : Vakuové vývěvy, které nejsou nutné ke spuštění vakuové těsnění, které je non - destruktivní těsnění s vysokou účinností potřebovat pouze 3 sekundy. Nastavitelná těsnění : Nastavit čas podle tloušťky pytel, horní hranice 9 sekund, dolní mez na 1 sekundu. Inteligentní řádku : LED blikající těsnění dlouho, bzučák alarm připomenout práci end Digitální displej design : Jednoduché a intuitivní, kontrolovatelná teplota, silný uzavírací účinek

Měkké vysavač Pro měkké produkty, jako je chléb, červené data, a tak dále, můžete ručně ovládat podtlak.

Úspory, protože tyto počítáme pro vás, můžeme vám ušetřit jak náklady na vakuové sáčky 15*25 obilí, pytel =USD 0.35 jeden 15*25 běžné vakuové pytle=0.1 USD, Pokud budete potřebovat 20 sáčků v 300 dní a pak je třeba 6000 vakuové pytle. Naše životnost stroje je 5 let. 5 let *6000=30000bag, kolik peněz můžete ušetřit v těchto pěti let, zrno, taška, celkem cena = 3000*0.35=10500 USD běžné vakuové pytle celkem cena=3000*0.15=450 USD Jeden stroj může balení 20 sáčků v jeden den. V 5 letech si můžete uložit USD6000 tak jeden rok můžete ušetřit USD1200 Výběru Qingye DZ-280/2SD automatické liquid crystal display multifunkční vakuové balení stroj. Je to vaše moudrá volba.

To má několik bezpečnostní ochranu design a až 5 vrstev tepelně izolační ochrannou vrstvu tak, že stroj je vždy v bezpečné pracovní rozsah práce. Topný drát je 28 centimetrů, těsnění šířka 4mm, takže těsnění je velmi solidní.

Úspěchy, sláva průmyslu s cílem vytvořit značku jemné kvalitní technologie. Tento stroj a jiné stroje, rozdíl: krásný tvar a malé, silné a odolné. To může čerpání vody výrobky a žádné speciální taška produkty. To může čerpadlo na trhu pro běžné vakuové pytle, pytel, Yin a Yang a elektrostatické taška, takže si můžete zcela rozloučení používat speciální sáček stroj. Cena tašky bude velmi nízká. Profesionální pro vás vytvořit každý cent originální zboží . Qingye značka má 20 let výrobních zkušeností v Číně. Jsme pro přežití podle kvality, služeb vyhrát trhu. Qingye se zaměřila na vakuové balení. Nyní se stala profesionální výroba a prodej vakuové balení machine výrobce. ShineYe Udržet svěžest, Čerstvý Život Přepravní Podrobnosti: Tato cena nezahrnuje cla. Naše dodací lhůta je 7 dní po zaplacení. Předpokládali jsme, polovina kurýrní poplatků. V případě, že zásilka dostat přísné kontrolována vlastní. Budete ještě muset platit daň jasné, vlastní. Nebudeme nést celní daně. Náklady vrátit nebo ztratil balík by být na zákazníka z důvodu odmítnout celní odbavení. Obecně platí, že dodací lhůta je mezi 10-35 dní do jakékoli země. Ale někdy je závislá na různá vlastní řešení problému. Někdy je pomalý. Někdy je rychlý. Prosím, otevřete pozemek v post důstojníka přítomnost,je-Li zásilka poškozená nebo prázdná(odcizení), prosím, zeptejte se pošta poskytovat oficiální dokument,zejména nároku papíru. Pokud potřebujete přizpůsobit stroj, budete muset čekat týden, než vám může zajistit přepravu pro vás.

Těsnění Délka 28cm
Číslo Modelu DZ-280/2SD
Napájecí Zdroj Elektrické
Značka ShineYe
Typ Stojan / Stůl
Certifikace UL,GS,RoHS,CB,CE,SASO
S Vakuové Pytle Ano
Typ Jednotky kus
Hmotnost Balení 2.8kg (6.17lb.)
Velikost Balení 35cm x 15cm x 18cm (13.78in x 5.91in x 7.09in)

Související produkty