Digitální Stěnu Kvalitu vnitřního Vzduchu Teplota RH Oxidu Uhličitého CO2 Monitor Metr Čidlo Regulátoru 0 až 2000ppm Rozsah

Hodnocení 

Kč4 926.73

Nový produkt

1 ks

Štítky: oxid uhličitý co2 monitor, oxid uhličitý, CO2 monitor, Levné oxidu uhličitého co2 monitor, Vysoce Kvalitní oxid uhličitý, Čína co2 monitor Dodavatelé.

Digitální Stěnu Kvalitu vnitřního Vzduchu Teplota RH Oxidu Uhličitého CO2 Monitor Metr Čidlo Regulátoru 0 až 2000ppm Rozsah

Průmyslový nástěnný držák CO2 Čidlo A Regulátor je určen pro rychlé a přesné měření hladiny CO2, vlhkosti a teploty vzduchu, rosného bodu a vlhkého teploměru. Itmonitors koncentrace CO2 úrovni a může ovládací prvky ventilační systém, jako je klimatizace v provozu pouze, když jeho potřeby bez nutnosti cestujícího intervence. S CO2 Monitor A Regulátor je zajištěno zdravé pracoviště vyžadující minimální spotřeba energie, zatímco současně zachování Kvality vnitřního Ovzduší (IAQ). To má 100V-240V příkon a Napájecí Adaptér s USA, UK, austrálie a Evropské zástrčky.

Přístroj je navržen s vestavěným relé, které může být připojen na Kvalitu vnitřního Ovzduší (IAQ) systém pro ovládání otevírání a zavírání systému. To také umožňuje nastavit 2 limity, horní mez nebo maximální koncentrace CO2 a nižší limit nebo normální koncentrace CO2 úrovni. Kromě toho má také akustický a vizuální alarm, který dává upozornění, pokud je koncentrace CO2 překračuje limit a bude to jen zastavit, když se CO2 vrací zpět na normální úroveň nebo klávesa byla stisknuta.

Například, hlavní jednotka je připojena na systém větrání (např.: vzduchu-klimatizace). WhenCO2 četby jít nad horní limit, pípnutí bude slyšet, LED světlo bude blikat a relé se automaticky zapne a vysílá výstupní signál, takže ventilátor se zapne. A jednou CO2reading pokles pod dolní hranici nebo dosáhne normální koncentrace CO2, pípání přestane, blikání se zastaví a toto relé vyšle výstupní signál znovu zavřít nebo vypnout ventilátor.

Když jednotka dostane vysokou čtení CO2 a není žádný ventilační systém připojen, bude uživatel upozorněn pomocí zvuková signalizace a blikající LED světlo a automaticky se zastaví, jakmile koncentrace CO2 vrátí zpět na normální úroveň nebo klávesa byla stisknuta.

Kromě toho, že má PC Link, který můžete poslat shromážděné údaje přímo do vašeho PC pro on-line logování a analýza dat přes volitelné rozhraní RS-232 a software (není součástí sady).

Oblasti Použití:

Nemocnice, Úřady, Školy, Divadla, Indoor Sportovních Areálů, Výškových Budov, Vnitřní Prostor, Kvalita, Komerční Budovy, Rezidenční Bydlení, Veřejných Budov, Poptávka Řízené Větrání, Čisté Pokoje.

Špatná kvalita vnitřního vzduchu v místnostech může vést k únavě, nedostatku soustředění a nemoci (Sick Building Syndrom), vzhledem k vysoké koncentraci CO2 úrovni.

Vlastnosti: Simultánní trojí výsledek, zobrazující úroveň CO2, teplotu a vlhkost Stabilní nedisperzní Infračervený (NDIR) Senzor detekce CO2 má triple LCD Displej a programovatelné alarmy a vestavěný nedisperzní Infračervený (NDIR), senzor, který poskytuje dlouhodobé stabilní monitorování Vestavěný relé, které řídí systém větrání, které automaticky udržuje hladinu CO2, které jste nastavili, nebo zadat Vyšší přesnost než desktop CO2 Monitor modelů Statistika vážený průměr TWA (časově Vážený Průměr) 8 HODIN STEL (limit Krátkodobé expozice) 15 Minut Viditelné A Slyšitelné (80db) CO2 varování, poplach, pokud koncentrace CO2 překročí nastavené meze Alarmu Výstupní Relé pro řízení větrání ABC (automatic Baseline Calibration) a manuální kalibrace CO2 Dlouhou Dobu Drift Náhradu PC Připojení přes volitelné rozhraní RS232 rozhraní Softwaru (není součástí sady) Volitelné °C a °F S Min/Max, Průměrná Připomeňme Továrně předem kalibrovány a kontrolovány na přesnost, výkon Průběžné sledování Velké Třílůžkové Funkce LCD Displej s digitální odečet S kalibrační indikátor a může být namontován na zeď nebo stůl Profesionální-Grade testování nástroj S Označením CE, prošel normy a byl schválen Evropskými Směrnicemi pro zdraví a bezpečnost Ideální pro použití na sledování kvality ovzduší ve školách, kancelářských budov, skleníků, továren, hotelů, nemocnice a kdekoli, že vysoké hladiny oxidu uhličitého jsou generovány S 100V-240V příkon a patří napájecí adaptér s UK / US/ EU / AU plug

Specifikace: Oxid Uhličitý (CO2) Rozsah: 0 až 2000ppm 2001~9999 (z rozsahu) Přesnost: ±50 ppm ±5%rdg (0~2000) Rozlišení: 1ppm Tlaku Závislost: +1.6% čtení za kPa odchylky od normálního tlaku 100kPa Teplotní Rozsah: -10.0~60.0°C (14~140°F) Rozlišení: 0,1°C/°F Přesnost: ±0.6°C / ±0.9°F Vlhkost Rozsah: 0.0~99.9% Rozlišení: 0,1% Přesnost: ±3% (10~90%) **±5% (další) zahřátí: 30 sekund Provozní Podmínky: 0~50°C, 0~95%RH Skladovací Podmínky: -20~60°C, 0~99%RH Napájení: Výstup 1A 12V AC Adaptér, Napájecí Napětí : 100-240V

Sada Obsahuje: 1 x Držák na Zeď Monitor Oxidu Uhličitého 12V Napájecí Adaptér (k dispozici v USA / UK / AU / EU plug) anglický návod k obsluze Standardní balení box

S LCD Obrazovkou, Nebo Ne Ano
DIY Dodávky Elektrické
Číslo Modelu LA-7722
Typ Plynu co2
Typ Jednotky kus
Hmotnost Balení 0.5kg (1.10lb.)
Velikost Balení 18cm x 15cm x 9cm (7.09in x 5.91in x 3.54in)

Související produkty