PDR Nástroje Kit Car Sada na Opravy Paintless Dent Removal Kit Auto Dent Repair Nástroj Pro Odstranění Promáčknutí Lepidlo Stahovák Tabs Nástroj Bag

Hodnocení 

Kč1 985.48

-27%

Kč2 721.81

Nový produkt

1 ks

Štítky: nástroj pro opravu, PDR Nástroje, Auto Dent Repair, Levné opravy nástroj, Vysoce Kvalitní pdr nářadí, Čína auto dent repair Dodavatelé.

PDR Nářadí, Auto Opravy Nástroj Nastavit Auto Dent Repair Kit Posuňte tak, aby poskytovat dobrý produkt a nejlepší služby pro naše zákazníky . slibujeme tady : volný návrat a plnou náhradu, pokud je to špatné produkty , poškození výrobků , neobdržel můžeme psát nižší hodnotu na balík, aby se pomoci vaší zaplatil méně vlastní daně . Poznámka: Milý příteli, Pokud si vyberete DHL/TNT Komerční Express , je doprava zdarma, Ale to nezahrnuje Celní daň , obecně, je třeba Kupující zaplatit celní daň pro Celní odbavení sami , Některé Země musí platit to, že Některé Země není, že je To rozhodnutí od celní politiky z různých Zemí. Prodejce, nemůžeme kontrolovat to. Pokud nechcete platit celní daň, prosím, nekupujte prodouct, děkuji! Prosím, nabídnout své správné dodací adresu . Prosím o nabídku správný název města , psč a telefonní číslo, takže váš balíček nemůže být dodány úspěšně. To je velmi důležité.

Balíček č. 1 :

Balíček 2 :

Funkce 6 Zvedák Krupobití Odstranění
Produkt PDR Nástroje
Balíček Případ
Počet Kusů 80
Funkce 3 Auto Repair Tool Set
Funkce 4 auto dent repair kit
Číslo Modelu SMT-239
Aplikace Domácí Sada Nářadí
Značka PDR
DIY Dodávky Elektrické
Funkce 2 Tool Kit
Velikost none
Typ Ruční Nářadí
Funkce 5 Kladivo Snímek
Funkce 8 dent repair
Funkce 7 Přísavky Pro Dent
Velikost Balení 25cm x 25cm x 25cm (9.84in x 9.84in x 9.84in)
Hmotnost Balení 4.3kg (9.48lb.)
Typ Jednotky Sada

Související produkty