Coronwater SS304 9 GPM UV Sterilizátor Dezinfekce Systému pro Čištění Vody SEV-5925

Hodnocení 

Kč1 561.27

-5%

Kč1 646.84

Nový produkt

1 ks

Štítky: uv dezinfekce systém, uv sterilizátor dezinfekce, UV sterilizátor, Levné uv dezinfekce systém, Vysoce Kvalitní uv sterilizátor dezinfekce, Čína uv sterilizátor Dodavatelé.

Coronwater SS304 9 GPM UV Sterilizátor Dezinfekce Systému CE, RoHS pro Čištění Vody # SEV-5925

Kariéra Vody UV dezinfekce systém je pokročilý Uv Dezinfekce Vody Systém, který poskytuje dezinfikované pitné vody pro nadcházející roky a byl navržen s vysoce kvalitní konstrukce a inovativní funkce.

Sterilizace vody pomocí ultrafialového světla o vlnové délce při 254nm je chemická volný způsob zničení DNA mikroorganismů, čímž je schopen replikovat nebo způsobit infekci. Tok komory design využívá energii z ultrafialové Lampy rovnoměrně po celém toku vody. Instalace systému je přímočará a jednoduchá. Údržba zahrnuje měnící se lampa jednou za rok a čištění quartz pouzdro pravidelně.

Funkce 99.99% reducation v Bakterie, Viry a Prvoky Cysty Vysoce kvalitní a odolné 304 SS komory (316 SS k dispozici) Maximálně využívá ultrafialové vlny po komoře průtok navržen Speciálně lampy navrženy tak, aby poskytovaly spolehlivé ultrafialové výstup po celou dobu životnosti lampy (8000 hodin) pro zajištění kontinuální čištění Vizuálně Alarmu a Akustický Alarm je v možnosti Testována a certifikována podle CE a RoHS

Specifikace

Podmínky pro Použití

Příchozí kvality vody bude mít dopad na efektivní UV (zákalu, suspendovaných pevných a chrome bude mít dopad na světlo transmmittance, slabá vlna). Dalších 5 mikronů sedimentu a bydlení jako minimum se doporučuje předčištění na ochranu proti jakékoli velké částice, které mohou maskovat ultrafialové světlo a také pomoci s startup postup. (Prosím, viz níže UV pre-Filtr Odkaz)

Obecné provoz a údržba K čištění quartz pouzdro každých 6-12 měsíců, vyměňte každých 24 měsíců. (Prosím, viz níže UV Quartz Pouzdro náhradní Odkaz) Výměna UV lampy každých 12 měsíců, aby nejlepší výkon sterilizace. (Prosím, viz níže UV Lampa 35W náhradní Odkaz) Přepravní spolu se mnoho úspor v nákladech, prosím, kontaktujte nás pro consultance.

Náhradní

Lampa UVT5-435

Quartz Pouzdro QS5-35

Předřadník EB-G35 220V

Balení & Lodní

Obědové mezinárodní standarder balíček.

UV dezinfekce x 1 kus, UV lampa x 1 kus, Rukáv x 1 ks, Náhradní x 1 sada, anglický Manuál 1 x

Související Produkty

Tento přístroj zátěž je 110-120V/60Hz nebo 220V-240V/50Hz, EU plug. pro další plug transformátor, navštivte prosím níže uvedené stránce

Lodní Normálně, naše výrobky jsou skladem, objednávky budou odeslány z našeho skladu v rámci 2-9 pracovních dnů poté, co vaše platba je ověřena Vyshyvanka.news. V případě nějaké horké produkty jsou dočasně vyprodáno, dodací lhůta bude delší, než se očekávalo. Budeme vás kontaktovat co nejdříve požádat o rozšíření nebo změně dalších položek, nebo některý z vašich návrh. Lodní ceny zahrnují náklady na dopravu, manipulaci, balení a související pracovní síly, ale ne dovozní daň. Některé lodní způsob, jak podporovat pouze doručit zásilku kupující v místní nejbližší vyzvednout bod. Dodací lhůty jsou velmi odlišné od lodní způsoby, které jste vybrali v objednávce. Níže je součástí dodávky vysvětlení:

Post Air Mail nebo Pozemku: dodací lhůta je docela odlišný v různých oblastech, a to i ve stejném místě. Speciálně ve spěchu sezóně, v některých oblastech bude trvat více než 2 měsíce, a to i 4 měsíce doručit zásilku. Prosím pochopit, to je Post air reálné situaci.

China Post Obyčejné Plus/ Post Finsko Hospodářství: je pouze shromažďují a poskytování on-line informací, žádné sledování průběhu cesty.

SPSR/ IML: v některých oblastech je třeba zákazníka vyzvednout zásilku v SPSR části. Rusko má více než 900 vyzvednutí sekce pro zákazníka snadné vyzvednutí zásilky v rámci 260 měst. Pokud jste neobdrželi balíček za dlouhou dobu poté, co jsme poslali balíček, prosím, kontaktujte nás bez váhání.. Náš zákaznický servis vám vyřešit váš problém velmi brzy.

Vrácení A Výměna Politiky

Pokud produkty jsou detekovány jako poškozené nebo z práce, když jste obdrželi, prosím, kontaktujte nás, do 7 dnů po obdržení získat naše return merchandise authorization (RMA). Budeme nahradit nebo vrácení peněz v čase po potvrzení jednáním. Prosím, dejte nám, když si připravíte odeslat vrátit, budeme poskytovat podrobné instrukce dodací adresu. Prosím, zkontrolujte, zda výrobek ihned při přijetí. Jednou poškozené bylo zjištěno, zeptejte se, prosím Hlášení o škodě od přepravní společnosti. Budeme potřebovat dokumentu na přepravní společnosti náhradu.

Dovozní Daň Dovozní daň není zahrnuta v platbě, je kupující odpovědnost. Dovozní daň se vyskytují na jednotlivých pozemcích, ale je to možné a liší se od země k zemi. Rádi bychom spolupracovat kupující na vlastní odbavení, jako jsou dokumenty, certifikované, a další požadavky z cel. Pokud kupující mít požadavek na objednávku snížení hodnoty pro daňové vyhněte se, prosím, informujte nás, nebo označit v pořadí, v předstihu. Pomůžeme vám. ( příliš nízká hodnota může způsobit, že celní trestat, to by nemělo být přijatelné)

Celý Prodej Jsme velmi rádi, že spolupracujeme vás celý prodej, mix objednávky, dropshipping atd pro dlouhodobé. a nabídnout lepší cenu. Můžeme udělat většinou OEM pro celý prodej zájmu, prosím, kontaktujte nás pro detail.

Kontaktujte nás vítáme vás, kontaktujte nás na cokoliv, jsme lidi, aby sloužit pro jakoukoliv otázku. Čínské Obchodní Hodiny & GMT+8 9:00 – 18:30, od pondělí do pátku. V sobotu a v neděli, zprávy proces bude pomalejší, než je obvyklé. Prosím, laskavě kontaktujte nás nejprve před jakýkoliv spor nebo negativní/neutrální zpětnou vazbu. Tam možná nějaké zpoždění kvůli světa časového pásma rozdíl. Pokud je naše odpověď je ne obdržel do 48 hodin, zkontrolujte prosím spam a informujte nás

Napětí (V) 110V, 220V
Kontrolka Napájení 35 W
Materiál Z Nerezové Oceli
Čištění Pozici Další
Číslo Modelu SEV-5925
Typ uv dezinfekce vody
Průtok 9 gpm
Požadavky Na Kvalitu Vody Obecní Voda/Dobrá Voda
Značka coronwater
barva Bílá
Čas na trh Mar-15
Úprava vody Typ stroje Čistička Vody
Množství Filtrační Cartriges 1
5 Stupňový Filtrační No
Funkce Nepřímé Nápoj
Použití Pod Umyvadlo
Výkon (W) 46
Certifikace UL,RoHS,CE
Vstupní/Výstupní 3/4" M
Instalace Montáž Na Stěnu Typ
Typ Jednotky kus
Hmotnost Balení 5.9kg (13.01lb.)
Velikost Balení 18cm x 20cm x 114cm (7.09in x 7.87in x 44.88in)

Související produkty