Profesionální 195A Synergic MIG Svařovací Stroj 4v1 Multifunkční Svařovací Zařízení MIG, MAG, MMA, TIG Spool Gun v Kombinaci Svářeč

Hodnocení 

Kč12 900.11

--21%

Kč10 734.64

Nový produkt

1 ks

Štítky: mma tig, svařovací stroj, Svařovací Zařízení, Levné mma tig, Vysoce Kvalitní svařovací stroj, Čína svařovací zařízení Dodavatelé.

Profesionální 195A Synergic MIG Svařovací Stroj 4v1 Multifunkční Svařovací Zařízení MIG, MAG, MMA, TIG Spool Gun v Kombinaci Svářeč

Mig195Syn

Úžasné svařování schopnost v přenosném způsobem

Portál multi-proces

Synergický MIG pro 0,8 a 0,9 mm ocelového drátu

Spool gun rozhraní

Jen dost velký, aby svar vše, co chcete v přenosném způsobem.

Univerzální průmyslové zařízení pro mobilní svářeče, TitanMig 195 pack obrovské MIG/MAG svařovací kapacity a kvality na jejich přenosný, kompaktní velikost. Mohl doručit jejich svařovací výkon ze 16a, 1-fáze síťového napájení.

TitanMig 195 premium přináší výsledky, ať vás vaše práce zavede. Nabízí synergické Programy pro 0,8 mm a 0,9 mm pevné svařovací dráty. MIG funkce umožňuje svařovat s oběma Plynu a Gasless drátěné aplikace dává vynikající, profesionální výsledky svařování.

Přidanou Lift-Arc DC TIG schopnost přináší dokonalé zapalování oblouku pokaždé a pozoruhodně hladký stabilní oblouk produkuje vysoce kvalitní TIG svarů. TIG funkce patří nastavitelné Down Slope & Post Plynu, stejně jako plyn solenoid-ventil vybaven.

Na svařování obalenou elektrodou (MMA) schopnost přináší snadné elektrodou svařování, s vysoce kvalitní výsledky, včetně litiny, nerezové a nízkým obsahem vodíku.

Cívky zbraň je široce používán pro hliníkové dráty a jiné měkčí dráty, které nemají v sloupci sílu krmit přes standardní MIG hořáky.

MIG / MAG - rychlý, účinný a univerzálně použitelné

Na Tywel_MIG195Syn nabízí uživatelsky přívětivý povrch drahých kvalita svařování a zapalování oblouku. Synergie řízení nechat nastavení jednoduchým způsobem.

Je charakterizován vysokou kvalitu svarů, účinnost a rychlost svařování. To je všeobecně platné, tak to je stejně vhodné pro svařování ocelových konstrukcí, jak pro menší svařovací práce.

Synergie funkce dělá to pro vás jednodušší vybrat všechny parametry MIG / MAG svařování stačí pouze vybrat požadované napětí mezi 30 a 195 a a zbývající parametry jsou nastaveny automaticky.

S soft-start funkce, přístroj se dosahuje rovnoměrné a optimální výsledky svařování od začátku během svařování MIG / MAG. Napětí je automaticky regulována indukčnost, proto svařovací spreje jsou zakázány a čisté svary jsou dosaženo. Indukčnost brání svařování postříkání (MIG / MAG) Měkký start brání sklouznutí z hořáku a vyrábět lepší svary (MIG / MAG) Synergické funkce optimálně nastaví všechny ostatní parametry (MIG / MAG) na základě napětí.

Svařování kovů TIG - méně přepracovat a úzkého svaru

TIG svařovací metoda se používá Lift arc zapalování aktivovat oblouku. Je vhodný pro většinu kovů a může být použit s kovu o tloušťce 0,5 mm. Pochodeň svary s malou stříkance a cákance, výrobu svarů vysoké kvality s téměř žádné deformace. Svařovací parametry jsou snadné ovládání pomocí ovládacího panelu; svařování z různých pozic je také schůdná, jako je vertikálně, vodorovně nebo nad hlavou. Lift arc zapalování (WIG) gas post-flow čas je přímo kontrolovaná a nastavitelná pomocí hořáku (TIG) Optimalizované výpadku napájení zabraňuje poškození svařování (TIG) Vhodný také pro tenké kovy od 0,5 mm (TIG) Téměř žádný rozstřik, struska problémy, tedy ne post-zpracování potřebné(TIG)

MMA - flexibilní elektrody metodu svařování bez plynu

Pro ruční svařování (MMA), žádné další plyn je nutné proto, že je lze použít venku i v silném větru.. svařovací zařízení vytváří velmi stabilní proud s napětím drží pevně. Velmi dobré výsledky svařování jsou dosaženy při různých kovů. VDR funkce poskytuje větší bezpečnost v ručním svařování, zejména při svařování ve vlhkém prostředí. Pro optimální výsledky svařování, funkce HOT START, ARC FORCE a ANTISTICK zajistit automatické, rychlé a pohodlné svařování. HOT START, ANTI STICK, ARC FORCE (MMA), VDR - bezpečnou práci ve vlhkém prostředí prostřednictvím snížení napětí před a po postupu svařování (MMA) Svařování venku bez plynu (MMA) Svařování na kov o tloušťce 1,5 mm (MMA)

Balíček:

1Pack.

Další Nabídka:

Poskytujeme plný rozsah Svařování/Řezání výrobků,

Otevřené napětí obvodu 50V
Certifikace CE EN60974-1
Plyn elektromagnetický ventil Ano
Příslušenství Profesionální MIG Hořák(3m), zemnící Svorku(3m)
Značka TywelMaster
Další Funkce Synergický MIG, Lift Arc, Hot Start, ARC-Force, Anti-Stick, 2T/4T
Svařování tloušťka [mm] 0.5-10
Číslo Modelu Tywel-MIG195Syn
Přepravní Hmotnost o 21 kg
třída ochrany IP21S
Hmotnost stroje o 12,8 kg
Svařovací Proud 50 - 195A (MIG/MAG); 10 - 195(MMA/TIG)
Pulsní Frekvence NA
Jmenovitý Pracovní Cyklus 195A [email protected]%
Pilot Arc Aktuální 10-195A
Použití Synergický MIG svářečka s, MMA, TIG, Spool gun fuction
Rozměry 55x19.5x37.5cm
Arc Aktuální 10-195A
Velikost Balení 62cm x 45cm x 31cm (24.41in x 17.72in x 12.20in)
Hmotnost Balení 19.0kg (41.89lb.)
Typ Jednotky Sada

Související produkty