MDB-RS232 zařízení převést MDB mince validátor dat do PC RS232 pro kiosek počítač

Hodnocení 

Kč1 126.28

-4%

Kč1 185.55

Nový produkt

1 ks

Štítky: validátor mincí, validátor, Zařízení, Levné mince validátor, Vysoce Kvalitní validátor, Čína zařízení, Dodavatelé.

Multi-drop bus na RS-232 (MDB-RS232) k PC RS232 na MDB mincovníku ,bill akceptor a čtečka paměťových karet ,bezhotovostní zařízení

Práce s mincovníku,bill akceptor, čtečka karet,bezhotovostní defvice, pro prodejní stroj,kiosek stroj,kiosek informace stroj

Balení seznam: 1ks MDB-RS232 převodník box a kabely Testovací software lze stáhnout zdarma

Důležité na dopravu zdarma:

Pro naše doprava zdarma,které by byly zaslány s pomalým post mail nebo pomalu letecká doprava,normálně by to trvat kolem 20 na 60 dní na vaší straně. Pokud potřebujete rychlé dodání,prosím, vyberte DHL express doručení,doprava, samozřejmě,že bude mít extra přepravní náklady. Automat, standardní NAMA Multi-Drop Bus (MDB) nyní mohou být připojeny k PC pomocí MDB-RS232. MDB-RS232 umožňuje akceptory Mincí, Změna Dávkování, smart card reader, magnetické švihnout, kreditních karet,bill akceptor a bill ověření ovládány pomocí PC.Splňuje všechny NAMA MDB specifikace, a je kompatibilní s jakýmkoli MDB vyhovující prodejní zařízení. Hardwarové rozhraní je dodáván s kabely,uživatelská příručka a uživatelský protokol. Až osm (8) MDB kompatibilní zařízení mohou být připojeny k jedinému MDB-RS232. Programovací rozhraní je uživatelsky přívětivé.

Toto Rozhraní adaptér je určen pro převod automatu MDB protokol, RS-232 sériový protokol. Adaptér funguje jako slave k master řídící systém. Mistr může být jakýkoliv řídicí systém, který podporuje RS-232 sériové komunikace, například PC.

POPIS

Tento adaptér je navržen tak, aby převést MDB Bill Akceptor (BA) a MDB Mince Měnič (CC) protokol pro RS-232 sériový protokol. IU funkce jako slave k master řídící systém. Mistr může být jakýkoliv řídicí systém, který podporuje RS-232 sériové komunikace, například PC.

OPERACE:

Master a slave komunikace je založena na master žádosti a slave odpovědi. Master odešle dotaz na stav (nebo příkaz) IU IU a odpovědi zasláním jeho současný stav. IU je typická reakce na Magisterské vyžádání (polling) se skládá ze záhlaví a datové bajty. Pokud není BA nebo CC činnost, stav je jeden bajt, záhlaví pouze. Když IU přijímá data od BA nebo CC, odešle záhlaví následovaný dat bajtů v reakci na magisterské stavu žádosti. Mistr musí vždy poll (dotaz) IU. Pokud IU neobdrží dotaz od master v nastaveném čase slot nebo IU neuznává mistr zprávy 10 krát v řadě, to bude bránit, BA a CC přijetí. Na power up, přijetí BA a CC je inhibována.

Co je MDB a Proč potřebuji MDB-RS232 ?

MDB je zkratka pro "Multi-Drop Autobus" a je protokol vyvinutý automat průmyslu. "Multi-drop Autobus" (MDB) protokol není kompatibilní se standardem RS-232 PC protokolu, a proto hardware a software rozhraní je nutné. MDB-RS232 je mikroprocesorem řízený hardware rozhraní s embedded firmware, který převádí MDB protokol na protokol RS232 a také provádí nezbytné konverze napětí. MDB-RS232 také zmírňuje Volební požadavky, čímž umožňuje POČÍTAČI provádět další úkoly.

MDB-RS232 je nutné, aby rozhraní standardní MDB automat protokolu na standardní PC, protože: MDB používá 11 Bitů a devět (9) bit byte. Volební požadavky pro různé MDB zařízení jsou nadměrné (20-200 ms). Non-specializované PC nemůže splnit volební požadavky. MDB-RS232 se stará o dotazování požadavky a generuje přerušení na sériový port POČÍTAČE. Této metody umožňuje POČÍTAČI provádět normální operace a reagovat na přerušení řízený komunikační události v UART buffer. Všechna data z MDB zařízení je k dispozici na PC. Navíc, všechny příkazy mohou být zaslány MDB zařízení z PC (tj. obejít, napište čipové karty atd...)

MDB-RS232 rozhraní žádné MDB prodejní zařízení (6-pin molex/5pin MTA) k PC přes sériový port (DB-9). Budoucí podpora může zahrnovat Univerzální Sériová Sběrnice. MDB-RS232 protokol je kompatibilní se standardním RS-232 Protokolu.

Mince Akceptory/Dávkovače a Zahraniční Měna:

Žádné MDB kompatibilní zařízení mohou být připojeny k PC. To nyní umožňuje přijímat a vydávat žádné mince typů, včetně cizí měny a Eura, Dolaru (pokud je k dispozici).

Smart Card Reader

MDB kompatibilní čtečky čipových karet mohou být nyní přístupné.

SPECIFIKACE:

Komunikační formát:

Přenosová rychlost

Start bit

Datové bity

Parita

Stop bit

9600 BPS

1

8

NE

1

Načasování Specifikace:

Inter-byte (max.)

Odpověď (max.)

Master polling krát každý

Čas IU čeká na hlavní anketě, než že brání přijetí BA a CC (max.)

1 ms

50 ms

150 – 300 ms

3 druhý

Hardwarové Specifikace.

Moc

Kabel

Rozměry

Hmotnost

Min 20 VDC

Nominální 24...34 v DC (nebo 24...30VAC)

Max 39 VDC

Spotřebuje v klidovém aktuální

Standardní počítači sériový kabel

Standardní MDB kabel

cca. 100 x 50 x 30 mm

cca. 115 g

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co je MDB-RS232 a RS232-MDB adaptér box?

Než se objednáte,měli byste vědět, co přesně je rozdíl a pak budete vědět, jaký typ je přesné výrobky yoou je třeba objednat:

MDB-RS232 se používá pro připojení MDB bill acceptor,mince validátor,bezhotovostní platební zařízení k počítači. pak se vám bude design Software, který bude spuštěn v PC a pracovat jako hlavní prodejní regulátoru. Například,můžete vytvořit kiosku informace stroj. pak budete muset připojit MDB bill acceptor,mince validator k počítači,ale nevíte, jak se připojit MDB rozhraní platební zařízení k počítači, protože počítač má pouze port RS232, ne MDB přístavu.pak budete muset objednat MDB-RS232 adaptér (MDB-PC Adaptér ).

Příkon DC24V
Značka cnkiosk
Připojení MDB Bill acceptor,mince validátor,bezhotovostní zařízení
Věk >8 Let
Číslo Modelu MDB-RS232
Plug Typ USA Plug
Typ PRODEJNÍ
Hmotnost Balení 0.4kg (0.88lb.)
Typ Jednotky Sada
Velikost Balení 20cm x 10cm x 10cm (7.87in x 3.94in x 3.94in)

Související produkty