Vysavač základní Deska pro ILIFE V5S V5 Robot Vysavač Díly ilife V3S V3L X5 Hlavní deska

Hodnocení 

Kč1 479.35

-12%

Kč1 700.30

Nový produkt

1 ks

Štítky: Čistič Dílů, díly pro vysavače, Pro vysavač, Levný vysavač díly, Vysoce Kvalitní díly pro vysavače, Čína pro vysavač Dodavatelé.

Vysavač základní Deska pro ILIFE V5S V5 Robot Vysavač Díly ilife V3S V3L X5 základní deska Kompatibilní s model: Položky Pro ilife v3s v3L v5 v5s x5 Včetně Balení: 1x základní Deska, Když umístíte objednávku,prosím, nechte váš přístroj Číslo modelu . vezměte prosím fotografii vašeho machin štítek, který na machin dno,stejně jako picture show . tak můžeme si vybrat základní Deska pro váš stroj . Děkuji!!!

Záruka & Návrat Politiky

Garantujeme spokojenost pro poctivé a rozumné kupujícího. Pokud položka je poškozen při příjezdu, prosím, být družstevní vzít fotografie nebo videa na problém a poslat k nám pro ověření. Pro potvrzené vadný výrobek na vaše schválení, můžeme vám poslat náhradní díly zdarma, ale pro jakékoliv fyzické poškození nebo poškození je výsledkem kupující zneužití, Kupující je třeba, aby sdílet některé částky.

Zpětná vazba

Vážení kupující, vážíme si vašeho podnikání, pokud jste spokojeni s našimi službami, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a hodnotit údaje o transakci (Podrobné Prodávající Hodnocení) s "DOKONALOU 5 HVĚZD".

Zásilka bude doručena do 35 dnů ve většině zemí . Když jste kurz přepravní doby součástí vezměte prosím mezinárodního tranzitu v úvahu. Vaše uznání, bude nás jistější, jak rozvíjet podnikání a sloužit vám lépe.

Naším cílem je, aby ujistěte se, že jste spokojeni kupující a příjemné nakupování s námi. Prosím, napište nám před odjezdem žádné 1 nebo 2 hodnocení, negativní zpětnou vazbu.

Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a bude dělat naše snaha vyřešit otázky. Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém.

Kontaktujte Nás

Prosím, dovolte 24 hodin pro nás odpověď, Pokud neobdržíte žádnou odpověď od nás, prosím, zkontrolujte svůj e-mail zajišťuje, vaše schránka není plná.

Vzhledem k některé ISP spamového filtru nastavení,nemusí být schopen přijímat naše odpovědi; pokud máte problémy dostávat naše e-maily,budete muset použít jiný e-mailový účet, kontaktujte nás.

Vážíme si vaší komunikace, a budeme se snažit v našich silách vyřešit jakékoli problémy mohou existovat.

Pokud se vám líbí naše výrobky, prosím, přidat naše nakupovat do "Mých Oblíbených" seznam.

typ 4 pro ilife V3S V3L X5
Značka FGHGF
Typ 5 pro ilife díly
Balíček 1KS
typ 3 pro ILIFE V5S V5
typ 1 Základní deska pro ILIFE
Typ 6 Robot Vysavač Díly
typ 2 Základní deska pro ilife
Číslo Modelu Pro ilife v3s v3L v5 v5s x5
Typ Vysavač Díly
Hmotnost Balení 0.25kg (0.55lb.)
Velikost Balení 25cm x 20cm x 12cm (9.84in x 7.87in x 4.72in)
Typ Jednotky kus

Související produkty