DAOMACHEN taktické lovecké nože venkovní camping přežít nože multi potápění nástroj & Stone wash blade Zdarma rychlé dodání

Hodnocení 

Kč284.10

-77%

Kč1 291.17

Nový produkt

1 ks

Štítky: nůž venkovní, taktické lovecké nože, nože doprava zdarma, Levné nože venkovní, Vysoce Kvalitní taktické lovecký nůž, Čína nože doprava zdarma Dodavatelé.

Značka: DAOMACHEN Plná délka: 15,5 cm délka Čepele: 6,8 cm šířka Čepele: 4 cm Tloušťka: 0,5 cm Ocel: 5CR13 Tvrdost: 57HRC Povrch: stone wash Rukojeť: Dřevo Hmotnost: 155 g Ostatní: nylon sady Doprava Vaší objednávky bude odesláno do 3-5 pracovních dnů, jakmile obdržíme vaši platbu. Budeme loď do vaší Vyshyvanka.news registrovanou adresu,potvrďte prosím, když budete platit za položky. Nejsme odpovědni za jakékoliv cla, které vznikly v cizí zvyky. Nemáme loď o víkendu nebo o svátcích nemáme nabízíme kombinované dopravy sleva, pokud není jinak uvedeno v aukci Platba přijímáme platby přes paypal. Kreditní karty, platba může být provedena prostřednictvím paypal. Prosím provést platbu do 3 dnů po aukci končí. Pro urychlení zpracování vaší objednávky uveďte prosím vaše Vyshyvanka.news číslo položky a kupující ID na všechny způsoby platby, Návrat stojíme za naše produkty. Po obdržení zboží, pokud se vám nelíbí, nebo nejste spokojeni se zbožím , žádost vrátil ne odpovědnosti prodávajícího , kupující by měl nést návrat přepravní a manipulační poplatky. Pokud je odpovědnost prodávajícího, jsme se převzít plnou zodpovědnost, a to veškeré náklady vzniklé prodávajícímu výdaje. Zpětnou vazbu, Prosím, přečtěte si před provedením nabídku. Prosím, viz obrázek, pro podrobnosti. HODNĚ ŠTĚSTÍ PŘI PŘIHAZOVÁNÍ! Zpětná vazba bude vlevo po obdržení vaší zpětnou vazbu, Vaše zpětná vazba je zásadní pro naše Vyshyvanka.news podnikání, a je klíčem k našemu úspěchu. Po dokončení transakce, velmi si ceníme pozitivní zpětná vazba s vysokým hodnocením. S cílem odměnit naše skládají úsilí poskytovat vynikající služby zákazníkům, prosím, hodnotit výkon s vysokou hodnocení v těchto 4 specifické aspekty: položky, jak je popsáno, komunikace, dodací lhůta, poštovné a manipulační poplatky.

DIY Dodávky Zpracování dřeva
Materiál Rukojeti Dřevo
Materiál Čepele Ocel
Značka DAOMACHEN
Číslo Modelu DAOMACHEN04
Typ Multifunkční Nůž
Typ Jednotky kus
Hmotnost Balení 0.25kg (0.55lb.)
Velikost Balení 20cm x 3cm x 3cm (7.87in x 1.18in x 1.18in)

Související produkty